Strona główna » Aktualności » Grupa Wsparcia dla Rodziców w Żałobie – relacja ze spotkania

Grupa Wsparcia dla Rodziców w Żałobie – relacja ze spotkania

Dnia 27 maja 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie. Tym razem było to jednak spotkanie wyjątkowe, bo wyruszyliśmy na rodzinny piknik do Nowej Rudy. Naszymi gospodarzami byli Agnieszka i Andrzej Kruk oraz Parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Po uroczystej Mszy Świętej mieliśmy możliwość zapoznania się z tomikiem poezji pani Agnieszki pt. „NieObecność”, który napisała po śmierci swojej córeczki Hani. Był to czas wzruszeń i wspomnień.

Następnie przeszliśmy na pobliską polanę, gdzie mieliśmy przyszykowane miejsce do biesiadowania. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników wyjazdu mogliśmy cieszyć się pysznym jedzeniem i wspaniałą, rodzinną atmosferą. Piękna pogoda i niesamowite widoki, spacer na wieżę widokową, śpiewy przy gitarze, śmiech dzieci i rozmowy dorosłych. Wszystko to złożyło się na to, że pierwszy wyjazd grupy wsparcia pod szyldem Stowarzyszenia Hospicjum dla Dzieci Dolnego Serca pozostanie w naszej pamięci na długo.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy spędzić ten piękny, majowy dzień w tak cudownym miejscu i z tymi właśnie ludźmi. Do zobaczenia za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ciasteczka

Ta witryna korzysta z plików cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
Więcej informacji

Sukces! Zostałeś zapisany!

Przypnij na Pinterest

Udostępnij znajomym