Strona główna » Aktualności » Wielki Odpust Krzeszowski

Wielki Odpust Krzeszowski

15 sierpnia pracownicy Hospicjum wraz z wolontariuszami wyruszyli na Wielki Odpust Krzeszowski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za liczny udział i hojne datki. Ksiądz Prałat Marian Kopko – Proboszcz i Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie  – i pan Grzegorz Żurek – kierownik sanktuarium – przyjęli nas z otwartym sercem i okazali wielką życzliwość. Dziękujemy 🙂

Jeden komentarz jak do tej pory.

1. Grzegorz Żurek napisał(a):

Cieszymy się, że odpust krzeszowski przyniósł również tak wymierne owoce. Pozdrawiamy!