Strona główna » Mówią o nas » Rodzice naszych podopiecznych i nasi przyjaciele o nas

Rodzice naszych podopiecznych i nasi przyjaciele o nas

Ja po prostu czuję się niezręcznie, zabierając Wasz cenny czas innym – wiem, że mi Pan to tłumaczył… Ciągle pamiętam, jak bezradnie się czułam, zanim do Was trafiłam – daliście mi siłę w postaci Waszych PIĘKNYCH serc. Tomek dzięki Wam jest pogodnym, odżywionym dzieckiem… Eh…. Na podziękowania przyjdzie czas… 🙂

Mama

Drodzy pracownicy i wolontariusze Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska!

Z całego serca BARDZO, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ za wspaniały dzień Mikołajek!!!!!

Za wspólną modlitwę.

Za perfekcyjne przygotowanie wszystkiego!!!!!!!!!!!

Za każdy uśmiech i ciepłe rozmowy.

Za to, że mimo iż naszej Zosi nie ma już z nami, to przyjmujecie nas jak swoich i pozwalacie nam poczuć się częścią Was.

Za to, że rozdajecie dobro, o które tak trudno w dzisiejszym świecie.

To spotkanie Mikołajkowe dało ogromną radość i świetną zabawę naszym dzieciom, a nam pokazało znowu, jak pięknie jest dzielić się z innymi sercem.

I za te Wasze serca z głębi DZIĘKUJEMY!!!!!!

Ania i Stefano Gregori z dziećmi

Dlaczego warto bezinteresownie pomagać innym ludziom? Przede wszystkim dlatego, że pomoc słabszym, pokrzywdzonym sprawia, że możemy naprawdę nazwać siebie ludźmi. Pomaganie innym, bez oczekiwania na policzalne korzyści, sprawia, że każdy czuje się lepszy, bardziej wartościowy. Pomoc innym nadaje życiu głębszy sens, sprawia, że można poczuć, po co się żyje. Miłosierdzie, zrozumienie, słuchanie drugiego człowieka pozwalają też dowiedzieć się wiele o nas samych, odkryć i poznać siebie. Pomoc innemu to najbliższa forma przebywania z drugim człowiekiem. JESTEŚCIE WSPANIALI!!!!!!

Zbigniew Lewicki

Kochani, 3mam za Was mocno kciuki! Pozdrawiam serdecznie 🙂

Anna Świerczyńska

Cudowni ludzie serduszko

Marika WP

W 30 tyg. ciąży dowiedzieliśmy się, że Nasz Wojtuś ma wadę letalną. Na Naszej drodze stanęli cudowni ludzie. Wojtuś urodził się i dał Nam 2 cudowne tygodnie swojego życia. Dziękujemy za wsparcie, dziękujemy za pomoc w podejmowaniu trudnych decyzji, za rozwianie wszelkich wątpliwości. Dziękujemy.

Edyta Traugutt

Ludzie, którzy to, co robią, robią z całego serca, całym sobą!

Jarosław Bogucki

Założycielem jest wspaniały i dobry człowiek, u boku ma armię aniołów w postaci lekarzy i pielęgniarek i sztabu ludzi, którzy mają na celu dobro chorych dzieci.
Panie doktorze, życzymy dużo siły, wiary dla Pana i pana załogi.

Sylwia Stańczak-Nowak

Pamiętam, jak pojechałam zapisać synka do Hospicjum i miałam rozmowę z panem doktorem Szmydem. Byłam przerażona, jak poradzę sobie z Jakubem sama w domu po tak ciężkich obrażeniach mózgu i całkowicie uzależnionego od mojej opieki. Po paru chwilach już wiedziałam, że nie mogłam trafić lepiej, doktor był ciepły, otwarty, miły i szczerze zainteresowany pomocą dla nas.
Dziś razem z doktorem i całą wspaniałą załogą bez wahania przeszliśmy do nowego Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. Pani doktor Dorota Kudłacik jest aniołem, który nas strzeże i dzięki niej niejednokrotnie uniknęliśmy szpitala. Wspaniała Roksana i Iza – nasze cudowne pielęgniarki, a także pani Krysia, która tak wspaniale nam pomogła ze wszelkimi kłopotami ze sprzętem i organizacją! Także cały zespół, który jest zawsze pomocny i w gotowości dla nas.
Jestem dozgonnie wdzięczna za każde okazanie nam serca! Dziękuję, dziękuję, dziękuję – to za mało, żeby wyrazić moje uczucia. Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości i dalszych sukcesów w pomaganiu dzieciom i ich rodzinom.

Jolanta Ewa Białczyk

Organizacja ze wspaniałą inicjatywą tworzona przez jeszcze wspanialszych ludzi 🙂

Joanna Kwiatkowska-Szczepanik

Panie doktorze! Minęły dwa lata od odejścia Agusi. Dziś wiem, co znaczy stracić ukochaną osobę, jaka pustka panuje w sercu… Serdecznie dziękuję Panu i całemu zespołowi za wielką pomoc, motywację do walki w najcięższych chwilach naszego życia. Wszyscy jesteście nie pracownikami Hospicjum, ale wspaniałymi i wrażliwymi ludźmi, niosącymi pomoc w każdej chwili dnia i nocy. Dziękuję Panu, Panie doktorze, za najwspanialsze ostatnie chwile, jakie spędziłam razem z Agą nad morzem – bez Pana nie byłoby to możliwe. Dziękuję za WIELKIE SERCE I TROSKĘ, jaką nas otaczaliście…

Beata Zadka-Glabsch

Mega ekipa. Najlepsza na świecie 🙂

Dorota Jóźwik

Wspaniale, że są Ludzie, którzy dają tyle ciepła i wsparcia, my również mamy za co dziękować i nie wyobrażam sobie, bym dała radę przejść tą samą drogę bez Nich.

Aneta Rudnicka

Pozdrawiam NAJFAJNIEJSZĄ SIOSTRĘ SAMUELĘ 🙂 🙂 🙂 NIECH NUTELLA ZAWSZE BĘDZIE UŚMIECHNIĘTA 🙂

Anna Dera-Paździora

Chcesz podzielić się swoją opinią na nasz temat?

Napisz: biuro [at] hospicjum-dolnyslask [dot] pl