Strona główna » Spełnij Marzenia » Worek SAKO dla Nicoli – kto pomoże?

Worek SAKO dla Nicoli – kto pomoże?

Nicola ma 11 lat. Mieszka z mamą, dziadkami i swoim kochanym bratem. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce, ma wrodzoną wadę serca i zespół Westa. Męczą ją mocno ataki epilepsji.

Ostatnio mama zauważyła, że Nicola wycisza się na worku SAKO – niestety nie może cieszyć się chwilami relaksu na co dzień, ponieważ nie ma własego worka.

Wydawać by się mogło, że koszt ok. 300 zł to nie problem. A jednak. Dla tej rodziny, która z domowego budżetu musi opłacić dojazdy na liczne konsultacje medyczne (nie tylko z Nicolą), leki oraz inne wydatki związane ze zdrowiem i rozwojem dzieci, kwota ta jest nieosiągalna.

Pomóż nam spełnić marzenie Nicoli!

Dokonaj wpłaty na konto Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, w tytule przelewu wpisując: „Nicola”

Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
64 2030 0045 1110 0000 0417 6840
Tytuł przelewu: „Nicola

Liczymy na Państwa pomoc!

Albo działaj teraz!

Przekaż darowiznę ekspresowym i bezpiecznym przelewem online poprzez PayU

Jaką kwotę chcesz podarować?