Strona główna » Wspierają nas » Przyjaciele

Przyjaciele

„Przyjaciel – osoba pozostająca z kimś w bliskich, serdecznych stosunkach, okazująca komuś swoją sympatię, sprzyjająca czemuś”

Słownik Języka Polskiego PWN

Przyjacielem Stowarzyszenia Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska może zostać osoba publiczna, której bliska jest idea ruchu hospicyjnego i domowej paliatywnej opieki dla dzieci. Pragniemy, by nasi Przyjaciele, dzięki swojej rozpoznawalności, włączali się w budowanie wizerunku Hospicjum w świadomości publicznej i propagowali ideę ruchu hospicyjnego.

Poznaj naszych Przyjaciół!

Katarzyna Moryc

Nie jest lekarzem, a mimo to umie leczyć. Dlaczego? Bo jej Bajkowierszyki potrafią wywołać uśmiech na niejednej twarzy, a śmiech to przecież samo zdrowie 🙂

Wiesława Kucięba

Gdziekolwiek przybywa, tam na twarzach od razu pojawiają się uśmiechy. Dzieje się tak za sprawą radości, którą w sobie w nosi i którą chętnie dzieli się z innymi, m.in. w swoich bajkach.

Agnieszka Kruk

Ktoś powie, że doświadczyło ją życie. Ona, że doznała bezgranicznej miłości. Uwielbia każdą minutę spędzoną z Hanią.

Tęsknotę i ból po stracie córeczki zamieniła w piękne słowa. Tomik poezji NieObecność to jej dar serca dla Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, od którego otrzymała tak wiele wsparcia. Już zawsze mama Trojga: Kacpra, Oli i Hanusi.

Zawsze z uśmiechem niesie pomoc, organizując cykliczne koncerty w Nowej Rudzie, swojej rodzinnej miejscowości.

Jerzy Janoszka

Prezes i założyciel Stowarzyszenia Klub Ludzi Życzliwych. Wyróżniony medalem „Zasłużony dla miasta Wrocławia”, otrzymał statuetkę TVP „ Zwyczajni – Niezwyczajni”, liczne odznaczenia, dyplomy, nagrody.

Zajmuje się organizowaniem pomocy ludziom chorym, osieroconym, bezdomnym, niepełnosprawnym, w szczególności dzieciom – Nasz Przyjaciel Jerzy Janoszka serduszko

Ciasteczka

Ta witryna korzysta z plików cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
Więcej informacji

Sukces! Zostałeś zapisany!

Przypnij na Pinterest

Udostępnij znajomym