Strona główna » Wydarzenia » Zapraszamy na Charytatywną Galę Muzyki Filmowej

Zapraszamy na Charytatywną Galę Muzyki Filmowej

7 października 2017 o godz 19.00 w Narodowym Forum Muzyki w ramach obchodów Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie jakim będzie Charytatywna Gala Muzyki Filmowej (zobacz stronę wydarzenia na Facebook) na które serdecznie zapraszamy.

Bilety do nabycia w kasie Narodowego Forum Muzyki lub online. Dochód z biletów oraz aukcji wesprze wszystkie hospicja wrocławskie.

Kup bilet online na stronie Narodowego Forum Muzyki

Podczas koncertu wystąpi orkiestra symfoniczna złożona z artystów Narodowego Forum Muzyki, a poprowadzi ją młody polski dyrygent, od 2015 roku dyrektor Filharmonii Opolskiej – Przemysław Neumann. Zabrzmi muzyka z filmów: Park Jurajski, Władca Pierścieni, Gladiator, Titanic, Piraci z Karaibów i innych.

Najważniejszym celem Charytatywnej Gali Muzyki Filmowej jest zbudowanie i ugruntowanie świadomości istnienia hospicjów stacjonarnych i domowych, dla dzieci i dla dorosłych oraz pola ich działań i zakresu potrzeb.

Do zobaczenia w Narodowym Forum Muzyki już 07 października.